SEMAK ONCALL

UNIT STAFF ONCALL
SPECIALIST ONCALL
MEDICAL OFFICER CTC
MEDICAL OFFICER OT 1
MEDICAL OFFICER ICU 3
SPECIALIST CTC
MEDICAL OFFICER ICU 2
MEDICAL OFFICER OT 2
CONSULTANT OT
CONSULTANT CTC
MEDICAL OFFICER ICU 1
REGISTRAR OT
MOT
CONSULTANT COVID
CONSULTANT ICU
ANESTESIOLOGI
REGISTRAR ICU
UNIT STAFF ONCALL
SPECIALIST ONCALL
MEDICAL OFFICER CTC
MEDICAL OFFICER OT 1
MEDICAL OFFICER ICU 3
SPECIALIST CTC
MEDICAL OFFICER ICU 2
MEDICAL OFFICER OT 2
CONSULTANT OT
CONSULTANT CTC
MEDICAL OFFICER ICU 1
REGISTRAR OT
MOT
CONSULTANT COVID
CONSULTANT ICU
ANESTESIOLOGI
REGISTRAR ICU
UNIT STAFF ONCALL
SPECIALIST ONCALL
MEDICAL OFFICER CTC
MEDICAL OFFICER OT 1
MEDICAL OFFICER ICU 3
SPECIALIST CTC
MEDICAL OFFICER ICU 2
MEDICAL OFFICER OT 2
CONSULTANT OT
CONSULTANT CTC
MEDICAL OFFICER ICU 1
REGISTRAR OT
MOT
CONSULTANT COVID
CONSULTANT ICU
ANESTESIOLOGI
REGISTRAR ICU
UNIT STAFF ONCALL
OBSTETRIK DAN GINEKOLOGI
UNIT STAFF ONCALL
OBSTETRIK DAN GINEKOLOGI
UNIT STAFF ONCALL
OBSTETRIK DAN GINEKOLOGI
UNIT STAFF ONCALL
OFTALMOLOGI
  1. MAE-LYNN CATHERINE BASTION  
  2. AINAL ADLIN BINTI NAFFI  
  3. DR. SITI HUSNA BINTI HUSSEIN  
  4. DR. ENG KAH JOON  
UNIT STAFF ONCALL
OFTALMOLOGI
  1. MAE-LYNN CATHERINE BASTION  
  2. AINAL ADLIN BINTI NAFFI  
  3. DR. TAN SHU YU  
  4. DR. MUHAMMAD AIZUDDIN BIN AHMAD  
UNIT STAFF ONCALL
OFTALMOLOGI
  1. MAE-LYNN CATHERINE BASTION  
  2. AINAL ADLIN BINTI NAFFI  
  3. DR. CHENG TECK CHEE  
  4. DR. TAN KUAN SZE  
UNIT STAFF ONCALL
ORTOPEDIK
  1. SHALIMAR BINTI ABDULLAH  
  2. AZMI BIN BAHARUDIN  
  3. MOHD YAZID BIN BAJURI  
  4. NORLIYANA BINTI MAZLI  
  5. CHONG CHEE SENG  
  6. WONG KIN CHUN  
  7. DR. SYED JEFFREY BIN SYED AHMAD KABEER  
  8. DR. OR SU-YIN  
  9. DR. HAFIZATUL AKMAR BT HUSSIN  
  10. DR. MUHD HAFIFI BIN TULOS  
UNIT STAFF ONCALL
ORTOPEDIK
  1. ABDUL HALIM BIN ABD RASHID  
  2. JAMARI BIN SAPUAN  
  3. AZMI BIN BAHARUDIN  
  4. AHMAD FAZLY BIN ABD RASID  
  5. DR. SYED NAJWAN BIN SYED YUSOFF  
  6. BADRULHISHAM BIN HARIS  
  7. DR. MOHAMMAD ROSTAM BIN SAHARUDDIN  
  8. DR. THIRU KARTHIKEYAN A/L RAMU  
  9. DR. FAUZIANA BINTI ABD JABAR  
  10. DR. MUHAMMAD AFIQ BIN MAT ALI  
UNIT STAFF ONCALL
ORTOPEDIK
  1. BADRUL AKMAL HISHAM BIN MD. YUSOFF  
  2. JAMARI BIN SAPUAN  
  3. AZMI BIN BAHARUDIN  
  4. MUHAMMAD ILYAAS BIN MUHAMMED ALI NOOR  
  5. DR. MUHAMAD ZHARIF BIN NOR ASIKIN  
  6. DR. MOHAMED RAZZAN RAMEEZ  
  7. DR. TAN CHEN CHONG  
  8. DR. ABDUL RAUF BIN KAMARUL ZAMAN  
  9. DR. MUHINDRA RAO A/L GSANGAYA  
  10. DR. SYED AZHARIFF BIN SYED YAHYA  
UNIT STAFF ONCALL
OTORINOLARINGOLOGI
UNIT STAFF ONCALL
OTORINOLARINGOLOGI
UNIT STAFF ONCALL
OTORINOLARINGOLOGI
UNIT STAFF ONCALL
CODE PINK
  1. DR. NOR FAIZAN BINTI ISMAIL  
NICU SPECIALIST
  1. AMIRTHA VAHINI CHINNADURAI  
MEDICAL OFFICER PASSIVE ACTIVE CALL 2
PEDIATRIK
CONSULTANT NICU
MEDICAL OFFICER PASSIVE ACTIVE CALL 3
CONSULTANT HAEMATO/ONCOLOGY
MEDICAL OFFICER 2
  1. WAN NURUL FATIN WAN MANAP  
GENERAL SPECIALIST
  1. CHARLOTTE SUNDARAJ  
SCN
  1. JASMINE LEE  
PICU
  1. DR. ABDUL SHUKUR BIN SHAARI  
MEDICAL OFFICER PASSIVE ACTIVE CALL 1
REGISTRAR
MEDICAL OFFICER 1
  1. NOR AKMA BINTI MOHAMAD  
CONSULTANT CARDIOLOGY
UNIT STAFF ONCALL
CODE PINK
  1. DR. CHEAH WEN NEE  
NICU SPECIALIST
  1. TAN JEN ERN  
MEDICAL OFFICER PASSIVE ACTIVE CALL 2
PEDIATRIK
CONSULTANT NICU
MEDICAL OFFICER PASSIVE ACTIVE CALL 3
CONSULTANT HAEMATO/ONCOLOGY
MEDICAL OFFICER 2
  1. LOLYASMIN BINTI LOKMAN LOW  
GENERAL SPECIALIST
  1. FARIN BINTI MASRA  
SCN
  1. CHEONG WAN MEI CHRISTINA  
PICU
  1. DR. OOI ZHI YI  
MEDICAL OFFICER PASSIVE ACTIVE CALL 1
REGISTRAR
MEDICAL OFFICER 1
  1. MOHD RIDZWAN BIN ESMOM  
CONSULTANT CARDIOLOGY
UNIT STAFF ONCALL
CODE PINK
  1. DR. NUR AZIYANA BINTI NOOR AZIZI  
NICU SPECIALIST
  1. TAI CHIAN WERN  
MEDICAL OFFICER PASSIVE ACTIVE CALL 2
PEDIATRIK
CONSULTANT NICU
MEDICAL OFFICER PASSIVE ACTIVE CALL 3
CONSULTANT HAEMATO/ONCOLOGY
MEDICAL OFFICER 2
  1. NG CHIN ANG  
GENERAL SPECIALIST
  1. AMIRTHA VAHINI CHINNADURAI  
SCN
  1. AHMAD MUNIR BIN BASIR  
PICU
  1. DR. LEONG PUI SAN  
MEDICAL OFFICER PASSIVE ACTIVE CALL 1
REGISTRAR
MEDICAL OFFICER 1
  1. DR. FARAH LIYANA BINTI AHMAD ZAINUDDIN  
CONSULTANT CARDIOLOGY
UNIT STAFF ONCALL
TABUNG DARAH
HISTOPATOLOGI
  1. TAN GEOK CHIN  
  2. TAN JIA YEE  
HEMATOLOGI
  1. NURASYIKIN BINTI YUSOF  
  2. EVELYN TENG MEI YUONG  
FORENSIK
  1. MOHD SWARHIB HJ. SHAFEE @ AUNG THU YA  
  2. NUR ARINA BINTI AHMAD  
  3. DR. ANAIKI BIN ZAINI  
PATOLOGI KIMIA
  1. DIAN NASRIANA BINTI NASURUDDIN  
  2. LIYANNA SYAHIRAH BINTI OSMAN  
MIKROBIOLOGI
  1. SITI NORLIA BINTI OTHMAN  
  2. RAMLIZA BINTI RAMLI  
  3. WAN HUSNA BARAKAH BINTI MEOR JAMALUDIN  
  4. FATIN FARAHANI BINTI RAMZAH  
UNIT STAFF ONCALL
TABUNG DARAH
HISTOPATOLOGI
  1. TAN GEOK CHIN  
  2. TAN JIA YEE  
HEMATOLOGI
  1. NURASYIKIN BINTI YUSOF  
  2. LAI YIP MENG  
FORENSIK
  1. MOHD SWARHIB HJ. SHAFEE @ AUNG THU YA  
  2. DR. SITI ASMA' BINTI MOHD SAMAN  
  3. NUR ARINA BINTI AHMAD  
PATOLOGI KIMIA
  1. DIAN NASRIANA BINTI NASURUDDIN  
  2. NABIHAH BINTI NORDIN  
MIKROBIOLOGI
  1. RAMLIZA BINTI RAMLI  
  2. MUTTAQILLAH NAJIHAN BIN ABDUL SAMAT  
  3. WAN HUSNA BARAKAH BINTI MEOR JAMALUDIN  
  4. NURDIYANA BINTI MOHAMED  
UNIT STAFF ONCALL
TABUNG DARAH
HISTOPATOLOGI
  1. TAN GEOK CHIN  
  2. TAN JIA YEE  
HEMATOLOGI
  1. NURASYIKIN BINTI YUSOF  
  2. DR. DEWI NURMAYA BINTI SPREE  
FORENSIK
  1. MOHD SWARHIB HJ. SHAFEE @ AUNG THU YA  
  2. NUR ARINA BINTI AHMAD  
  3. DR. ANAIKI BIN ZAINI  
PATOLOGI KIMIA
  1. DIAN NASRIANA BINTI NASURUDDIN  
  2. WAN FARHANA AZWANEE WAN OMAR  
MIKROBIOLOGI
  1. RAMLIZA BINTI RAMLI  
  2. WAN HUSNA BARAKAH BINTI MEOR JAMALUDIN  
  3. NURDIYANA BINTI MOHAMED  
UNIT STAFF ONCALL
GENERAL
  1. JULIANA FAIRUZ BINTI MAKTAR  
  2. YEE SZE HOWE  
  3. SAFURA SAILA BINTI AZMAN  
  4. DR. AMANPREET KAUR DHANOA  
ANGIOGRAFI
  1. NIK AZUAN BIN NIK ISMAIL  
  2. LEONG YUH YANG  
UNIT STAFF ONCALL
GENERAL
  1. JULIANA FAIRUZ BINTI MAKTAR  
  2. EVELYN TAN HUAI EN  
  3. ROZALINA BINTI JOHARI  
  4. DR. MOHD KHAIRUR RAZIKIN BIN RAMLAN  
ANGIOGRAFI
  1. ROZMAN BIN ZAKARIA  
  2. LEONG YUH YANG  
UNIT STAFF ONCALL
GENERAL
  1. JULIANA FAIRUZ BINTI MAKTAR  
  2. MUHAMMAD HILMI BIN HUSMAN  
  3. MOHD ZAHIN BIN ABD RAZAK  
  4. DR. CHONG CHIA YIN  
ANGIOGRAFI
  1. ROZMAN BIN ZAKARIA  
  2. LEONG YUH YANG  
UNIT STAFF ONCALL
GASTRO BLEEDER
  1. RAJA AFFENDI BIN RAJA ALI  
  2. LEE CHONG CHEARN  
GENERAL
  1. KHAIRUL NAJMI BIN MUHAMMAD NAWAWI  
  2. SITI NOORAINI BINTI MOHAMAD YUSOF  
  3. KHAIRUL SHAZWAN BIN AZAR  
  4. MOHD NOOR NASHRIQ BIN UMAR OTHMAN  
  5. DR. BEH BOON CONG  
  6. DR. CHEW WAI HENG  
  7. DR. HAFIZ AIZAT BIN SHUHAIMI  
  8. DR. MOHD HAIDIR BIN ROSLAN  
HEMATO
KARDIOLOGI
  1. HAMAT HAMDI BIN CHE HASSAN  
  2. TIAU WEI JYUNG  
NEFROLOGI
  1. ABDUL HALIM BIN ABDUL GAFOR  
  2. DR. RUMAISA BT MOHD PARID  
PUSAT TERAPI SEL
  1. WAN FARIZA BINTI WAN JAMALUDIN  
NEUROLOGI
  1. NORLINAH BINTI MOHAMED IBRAHIM  
  2. NG CHEN FEI  
UNIT STAFF ONCALL
GASTRO BLEEDER
  1. RAJA AFFENDI BIN RAJA ALI  
  2. LEE CHONG CHEARN  
GENERAL
  1. WONG ZHIQIN  
  2. LAILATULEMA BINTI ABBAS  
  3. RADLY BIN ABDUL RANI  
  4. NUR AIDA SYUHADHA BT HAKIMIN  
  5. DR. RAHAMAN KAZI MAJIDUR  
  6. DR. NURUL NADIAH BINTI MOHD IQBAL  
  7. DR. NUR NADZIFAH HANIM BINTI ZAINAL ABIDIN  
  8. DR. LUA AFSHERA A/P SELOWARAJOO  
HEMATO
KARDIOLOGI
  1. HAMAT HAMDI BIN CHE HASSAN  
  2. TIAU WEI JYUNG  
NEFROLOGI
  1. ABDUL HALIM BIN ABDUL GAFOR  
  2. MOHD SYAHRUL NIZAM BIN AG LAMAT  
  3. SITI NURHANIS BINTI SAHARDIN  
PUSAT TERAPI SEL
  1. WINT WINT THU NYUNT  
  2.  
NEUROLOGI
  1. NORLINAH BINTI MOHAMED IBRAHIM  
  2. NG CHEN FEI  
UNIT STAFF ONCALL
GASTRO BLEEDER
  1. RAJA AFFENDI BIN RAJA ALI  
  2. LEE CHONG CHEARN  
GENERAL
  1. KHOO CHING SOONG  
  2. HONG LEE KIAN  
  3. WAN AWATIF BINTI WAN MOHD ZOHDI  
  4. CHONG CHEE SENG  
  5. NATALIE BOON  
  6. DR. ILHAM BINTI ISMAIL  
  7. DR. DARSHINI A/P BALACHANDRAN  
  8. DR. NOR SYUHADA ZAHARUDIN  
HEMATO
KARDIOLOGI
  1. HAMAT HAMDI BIN CHE HASSAN  
  2. TIAU WEI JYUNG  
NEFROLOGI
  1. ABDUL HALIM BIN ABDUL GAFOR  
  2. DR. KANIMOLIYAAL BALAKRISHNAN  
PUSAT TERAPI SEL
  1. WINT WINT THU NYUNT  
  2.  
NEUROLOGI
  1. NORLINAH BINTI MOHAMED IBRAHIM  
  2. NG CHEN FEI  
UNIT STAFF ONCALL
PERUBATAN KECEMASAN
  1. AMIRUDIN BIN SANIP  
  2. MUHAMMAD MUNAWAR BIN MOHAMED HATTA  
UNIT STAFF ONCALL
PERUBATAN KECEMASAN
  1. SITI SARAH BINTI MD ZHAHIR  
  2. AFLIZA BINTI ABU BAKAR  
UNIT STAFF ONCALL
PERUBATAN KECEMASAN
  1. SHAMSURIANI BINTI MD JAMAL  
  2. SYED MUHAMMAD BIN SYED ALI  
UNIT STAFF ONCALL
PSIKIATRI
  1. EYU HUI TING  
UNIT STAFF ONCALL
PSIKIATRI
  1. LUKE WOON SY-CHERNG  
  2. DR. ABDUL HAKEM BIN ZAHARI  
UNIT STAFF ONCALL
PSIKIATRI
  1. LUKE WOON SY-CHERNG  
  2. DR. MUHAMMAD HANIF BIN ABD LATIF  
UNIT STAFF ONCALL
RADIOTERAPI DAN ONKOLOGI
  1. FUAD BIN ISMAIL  
  2. KHAIRIYAH BINTI SIDEK  
  3. NURUL ATIQAH MAT NASUKHAT  
UNIT STAFF ONCALL
RADIOTERAPI DAN ONKOLOGI
  1. FUAD BIN ISMAIL  
  2. KHAIRIYAH BINTI SIDEK  
  3. IZZATI WAN MAHARUDDIN  
UNIT STAFF ONCALL
RADIOTERAPI DAN ONKOLOGI
  1. FUAD BIN ISMAIL  
  2. MARFU'AH BINTI NIK EEZAMUDDEEN  
  3. SUM YING YING  
UNIT STAFF ONCALL
GENERAL SURGERY
ORAL / MAKSILOFASIAL UNIT
UROLOGY
NEUROSURGERY
CARDIOTHORASIC
PEDIATRIK SURGERY
UNIT PLASTIC/ RECONSRUCTIVE SURGERY
HEPATOBILIARY
COLORECTAL
UPPER GI
BREAST AND ENDOCRINE
VASCULAR
UNIT STAFF ONCALL
GENERAL SURGERY
ORAL / MAKSILOFASIAL UNIT
UROLOGY
NEUROSURGERY
CARDIOTHORASIC
PEDIATRIK SURGERY
UNIT PLASTIC/ RECONSRUCTIVE SURGERY
HEPATOBILIARY
COLORECTAL
UPPER GI
BREAST AND ENDOCRINE
VASCULAR
UNIT STAFF ONCALL
GENERAL SURGERY
ORAL / MAKSILOFASIAL UNIT
UROLOGY
NEUROSURGERY
CARDIOTHORASIC
PEDIATRIK SURGERY
UNIT PLASTIC/ RECONSRUCTIVE SURGERY
HEPATOBILIARY
COLORECTAL
UPPER GI
BREAST AND ENDOCRINE
VASCULAR

CARIAN TARIKH ONCALL

POLISI HCTM

NO. PERINCIAN POLISI PAUTAN
1.

GARIS PANDUAN TUNTUTAN BAYARAN ELAUN KERJA LUAR WAKTU BEKERJA BIASA BAGI

PEGAWAI PERUBATAN, PENSYARAH PERUBATAN DAN

PELAJAR PASCASISWAZAH SARJANA KEPAKARAN

UKM DI HOSPITAL CANSELOR TUANKU MUHRIZ (HCTM)

(EKLWBB)

Lampiran 24/02/2020 10:38:11 AM

ADUAN/MASALAH

Sebarang pertanyaan :
  1. Polisi : Urus Setia Bahagian Sumber Manusia, Jabatan Pendaftar KKL :03-9145 5148 / 5157
  2. Tuntutan : Urus Setia Jabatan Bendahari : 03-9145 6495/6540/8316
  3. Masalah teknikal, sila laporkan : https://aduanit.ppukm.ukm.my/ Waktu Operasi Isnin - Jumaat : 03-9145 5300/5301 | 07:30 am - 17:30 pm.
    Selepas waktu pejabat, Standby (On Call), hubungi: 019-2934521 @ 019-2912583